Tidligere ledere

Ledere Bodø Friidrettsklubb 1982 – d.d.

1982 – Torleiv Hansen

1983 – Torleiv Hansen

1984 – Torleiv Hansen

1985 – Torleiv Hansen

1986 – Torleiv Hansen

1987 – Torleiv Hansen

1988 – Torleiv Hansen

1989 – Torleiv Hansen

1990 – Morten Hanisch

1991 – Morten Hanisch

1992 – Morten Hanisch

1993 – Morten Hanisch

1994 – Gunnar Pedersen

1995 – Gunnar Pedersen

1996 – Gunnar Pedersen

1997 – Ann Christin Reigstad

1998 – Ann Christin Reigstad

1999 – Ann Christin Reigstad

2000 – Ann Christin Reigstad

2001 – Ingar Engelund

2002 – Ingar Engelund

2003 – Ingar Engelund

2004 – Anne Britt Norø

2005 – Anne Britt Norø

2006 – Anne Britt Norø

2007 – Frank L. Jensen

2008 – Frank L. Jensen

2009 – Frank L. Jensen

2010 – Frank L. Jensen

2011 – Frank L. Jensen (til 25. mai 2011)

2011 – Ådne Almbakk  (fra 25. mai 2011)

2012 – Ådne Almbakk (til 20. august 2012)

2012 – Lars Moe (fra 20. august 2012)

2013 – Lars Moe

2014 – Lars Moe

2015 – Lars Moe

2016 – Lars Moe (til 15. mars 2016)

2016 – Gunnar Pedersen (fra 16. mars 2016)